Słownictwo z podziałem na zawody!

Słownictwo z podziałem na zawody!

Niemiecki z podziałem na słownictwo tematyczne, wystarczy wybrać zawód i przyswajać nowe słówka i gramatykę! Czytaj dalej

Darmowe, autorskie lekcje!

Darmowe, autorskie lekcje!

W pełni ilustrowane lekcje języka niemieckiego wraz z wymową pojedynczych wyrazów oraz pełnych zdań! Czytaj dalej

Niemiecki dla wyjeżdżających za granicę oraz dla uczących się!

Niemiecki dla wyjeżdżających za granicę oraz dla uczących się!

Nie odkładaj nauki na później, zacznij już dzisiaj przygodę z językiem sąsiadów! Czytaj dalej

 

Pomysły na ogród

Bajeczny ogród . Jak połączyć nowoczesny design i ponadczasowość?

Pierwszym pytaniem, na które musimy sobie odpowiedzieć zanim zabierzemy się projektowanie ogrodu jest to, do czego ma służyć nam ta przestrzeń. Czy ogród ma być miejscem rekreacji i odpoczynku czy też jedynie pełnić funkcję reprezentacyjną? Czy ma posiadać jedynie rośliny ozdobne czy też warzywa i owoce? A może chcemy mieć miejsce na grilla i robienie przyjęć?

Zadaszenie

Każdy, kto ma dom i dysponuje tarasem, prędzej czy później będzie chciał go zabudować lub chociaż zadaszyć. Nowoczesna, szklana zabudowa tarasu to doskonały sposób na wydzielenie cichej przestrzeni, w której można bezpiecznie przebywać podczas złych warunków atmosferycznych. W upalne dni wewnątrz oszklonego tarasu równie miło spędza się czas, gdyż dzięki otwieranym oknom i dużym drzwiom, pomieszczenie się nie przegrzewa. Tego typu zadaszenie najlepiej zlecić specjalistom.

Meble ogrodowe

Projektując ogród nie możemy zapomnieć o podstawowym elemencie do wypoczynku, czyli meblach. W ogrodzie najlepiej sprawdzają się drewniane, naturalne elementy, które doskonale komponują się z otaczającą przyrodą.

Rośliny

Rośliny to chyba jedna z najważniejszych spraw w każdym ogrodzie. To one podkreślają jego wygląd i nadają mu indywidualny charakter. Oprócz walorów dekoracyjnych mają inne zalety, np. oczyszczają powietrze, posiadają funkcje uzdrawiające albo po prostu mogą nas chronić przed wzrokiem wścibskich sąsiadów:)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.