Słownictwo z podziałem na zawody!

Słownictwo z podziałem na zawody!

Niemiecki z podziałem na słownictwo tematyczne, wystarczy wybrać zawód i przyswajać nowe słówka i gramatykę! Czytaj dalej

Darmowe, autorskie lekcje!

Darmowe, autorskie lekcje!

W pełni ilustrowane lekcje języka niemieckiego wraz z wymową pojedynczych wyrazów oraz pełnych zdań! Czytaj dalej

Niemiecki dla wyjeżdżających za granicę oraz dla uczących się!

Niemiecki dla wyjeżdżających za granicę oraz dla uczących się!

Nie odkładaj nauki na później, zacznij już dzisiaj przygodę z językiem sąsiadów! Czytaj dalej

 

Dlaczego telefon tak szybko się psuje?

Coraz częściej można zaobserwować, że telefon po dwóch latach użytkowania nadaje się do wymiany bądź naprawy.

Smartfon coraz wolniej działa, zawiesza się i niejednokrotnie przyprawia nas o zawrót głowy. Dlaczego tak się dzieje? Istnieją teorie spiskowe, mówiące o tym, że koncerny celowo produkują sprzęt elektroniczny z wadą produkcyjną, która ujawnia się zazwyczaj po gwarancji.
“GoRepair” opublikował niedawno raport, z którego wynika, że najczęstszymi klientami serwisów są telefony marek: Samsung (24%), Apple (21%) i Sony (12%).

Jak się zabezpieczyć?

Awarie telefonu bardzo często wywołane są poprzez niewłaściwe użytkowanie. Warto zainwestować w folię oraz etui ochronne – w większości przypadków uratują nasz ekran przed pęknięciem.
Pamiętajmy o tym, aby nie nosić telefonu z kluczami, czy innymi ostrymi narzędziami, które mogą porysować, bądź w najgorszym przypadku uszkodzić nam smartfon.
Nie możemy również zapomnieć o ochronie naszego telefonu podczas jazdy autem i rowerem.

Użytkownicy smartfonów powinni ostrożnie obchodzić się ze swoim sprzętem. Co zrobić, jeśli telefon mimo tego, że o niego dbamy nagle przestanie działać?

Jeśli nie posiadamy specjalistycznej wiedzy elektronicznej pozostaje nam wizyta w serwisie. Sewis Iphone potrafi skutecznie wybudzić nasz telefon i dać mu drugie życie. Naprawa nie zawsze musi być droga – warto poszukać uczciwego fachowca, który usunie usterkę i zadba również o nasz portfel.
Aby uniknąć przykrych niespodzianek powinniśmy systematycznie dbać o to, by nasz smartfon był w dobrym stanie wizualnym i technicznym z myślą o np. późniejszej odsprzedaży.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.